Stema României
PRIMĂRIE > Date de Contact

PRIMĂRIA Municipiului ONEŞTI

Telefon: 0234.324243

Fax:       0234.313911

Municipiul ONEŞTI,
B-dul Oituz, nr. 17, Jud. Bacău

Cod Fiscal   4353250

Cod poștal: 601032

e-Mailprimarie@onesti.ro

e-Mailprimar@onesti.ro

e-Mailviceprimar@onesti.ro

e-Mailsecretar@onesti.ro

e-Mail: administratorpublic@onesti.ro Administrator Public - Municipiul Onești

e-Maildirec@onesti.ro - Direcția Economico-Financiară

e-Maildapj@onesti.ro - Direcția Administrației publice-Juridic

e-Maildtdpp@onesti.ro - Direcția Tehnică Domeniul Public și Privat

e-Mail:dgas@onesti.ro - Direcția Generala de Asistență Socială



WebPage www.onesti.ro


e-Mail
Compartimente:
Vizualizare Municipiul ONEȘTI pe harta României!
Steag Municipiul Onesti RoFlag Biblioteca Biblioteca Spital Biblioteca

HCL Anii anteriori

Minute și PV Ședințe